Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15024
Stary 16.10.2011, 21:05
Antystenes napisał(a):Wyświetl post
Dobry wywiad
Wg Jaliensa teraz gramy bardziej ofensywnie
Oczywiście że gramy bardziej ofensywnie - wystarczy zobaczyć jak ustawieni są boczni obrońcy tyle że niewiele to daje.Nie przypadkowo efektywny atak pozycyjny to ciężki kawałek chleba i przez ostatnie 10 lat był u nas tylko jeden zespół który przez pewien czas, z powodzeniem stosował go w lidze.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując