|
Niestety grają ... :|
Termin tego meczu (futsalu) nie podlegał niestety "dyskusji", gdyż mecz będzie w TV więc termin narzucony odgórnie :/
A to tym bardziej szkoda, bo pierwszy raz w tv a równocześnie z trawą ... ale to jeszcze bardziej trzeba się zmotywować - KTO NIE JEDZIE DO ŁODZI NIECH PRZYCHODZI NA HALĘ! Wynik spotkania z trawy będzie podawany "na żywo". Siedząc przed TV nie pomozesz kopaczom w Łodzi, a przychodząc na halę możesz bardzo pomóc futsalowcom! I dodatkowo pomóc fajnie zaprezentować się przed Polską.
|