Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#172
Stary 16.10.2011, 20:40
Niestety grają ... :|

Termin tego meczu (futsalu) nie podlegał niestety "dyskusji", gdyż mecz będzie w TV więc termin narzucony odgórnie :/

A to tym bardziej szkoda, bo pierwszy raz w tv a równocześnie z trawą ... ale to jeszcze bardziej trzeba się zmotywować - KTO NIE JEDZIE DO ŁODZI NIECH PRZYCHODZI NA HALĘ! Wynik spotkania z trawy będzie podawany "na żywo". Siedząc przed TV nie pomozesz kopaczom w Łodzi, a przychodząc na halę możesz bardzo pomóc futsalowcom! I dodatkowo pomóc fajnie zaprezentować się przed Polską.
Odpowiedz cytując