Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
Dobitwp
Member
Od: 07.2007
Skąd: MW WIELICZKA
Offline
#
15019
16.10.2011, 19:54
Bounoza powinien nie grać już do końca rundy. Wyleczyć się i wzmocnić ta noge. Ja widzę w nim potencjał i zadatki na dobrego obrońce.
Dobitwp
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dobitwp
Znajdź inne posty napisane przez Dobitwp