Temat
:
[10 kolejka] Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok - 15 października, sobota 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Antystenes
Banita
Od: 09.2010
Offline
#
246
16.10.2011, 19:13
Wisła strzeli jedną bramkę nieprawidłowo to afera. Jak Amika strzela nieprzepisowo to cisza. Weszło do roboty! Temat na newsa..
Antystenes
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Antystenes