Wyświetl pojedynczy post
Romuald
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6208
Stary 16.10.2011, 17:40
Czy wy poważnie piszecie o odbębnieniu meczu z Anglikami? chcecie zakończyć lige europy z zerowym kontem punktowym i stać się obiektem kpin nie ma żadnego odpuszczania czas na punkty! a gdzie mamy je zdobywać jak nie u siebie.
Odpowiedz cytując