|
Taaak Jagiellonia i Cracovia narzekające na sędziów - królowie czystej gry ....a! Z innej beczki: wydawało mi się że Ruch ma nienajgorszą ekipę a słyszę cały czas doping Legionistów
To nie tak, że nie wiem
To nie tak, że nie umiem
To nie tak, że nie pamiętam
Po prostu mi się k.... NIE CHCE !!!
|