Wyświetl pojedynczy post
lorddavy
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6207
Stary 16.10.2011, 17:07
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post

Fulham trzeba odbębnić, liga jest ważniejsza. Niech tam błyszczy Lamey....
Niech tam zagrają Czekaj i Brud, dla nich to będzie bezcenne doświadczenie a dla Lameya i Jaliensa to kolejny mecz do odbębnienia.
Odpowiedz cytując