Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Aldek
Member
Od: 07.2011
Offline
#
16983
16.10.2011, 16:57
Z nami pewnie zagrali mecz życia ,licze na huraganowe ataki Ruchu po przerwie i chociaż remis.
Aldek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Aldek
Znajdź inne posty napisane przez Aldek