Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
TeeS
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16980
Stary 16.10.2011, 16:22
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Życzę Czesiowi Michniewiczowi szybkiego wy.......enia z Jagiellonii po to, żeby mógł się zająć tym, co mu najlepiej wychodzi: blogiem na "Weszło"

Żarty żartami, ale już rzygam tym parasolem ochronnym rozłożonym nad tym trenerzyną.
Jak to mówią - ręka rękę myje.

Szkoda że akcja Szczęsnego z koszulką wymierzona w świętego Czesia przeszła tak niezauważona (oczywiście poza Weszło, które piało z oburzenia w obronie swojego kumpla od kieliszka... a przepraszam - oczywiście chciałem napisać - "od bloga").

pzdrw
Odpowiedz cytując