wolfy napisał(a):

Życzę Czesiowi Michniewiczowi szybkiego wy.......enia z Jagiellonii po to, żeby mógł się zająć tym, co mu najlepiej wychodzi: blogiem na "Weszło"
Żarty żartami, ale już rzygam tym parasolem ochronnym rozłożonym nad tym trenerzyną.
|
Jak to mówią - ręka rękę myje.
Szkoda że akcja Szczęsnego z koszulką wymierzona w świętego Czesia przeszła tak niezauważona (oczywiście poza Weszło, które piało z oburzenia w obronie swojego kumpla od kieliszka... a przepraszam - oczywiście chciałem napisać - "od bloga").
pzdrw