|
A jak Nam daja tego matola z Warszawy Borskiego, ktory za kazdym razem gwizda na Nasza niekorzysc to jest dobrze i nikt sie nie czepia. Tak bardzo wszystkim zalezy by dobic Wisle wiec najlepiej jej dokopac. Pilkarze graja i nie maja wpływu na decyzje sedziego.
|