Lysy napisał(a):

|
Błędy się zdarzają, ale żeby tyle w jednym meczu? Najwyraźniej ów pan nie dorósł by sędziować w najwyższej klasie rozgrywkowej. Szczerze powiedziawszy to mam go głęboko w d... niech szuka innego zawodu, nie interesuje mnie jego dalszy los. Zrobił nam czarny PR i nic tego nie zmieni.
|
Czarny PR to robi nam pewien znany portalik i to od dawna.
Ogólny poziom sędziowania jest chujowy i nie widzę powodu, żeby robić z kogoś kozła ofiarnego tylko dlatego, że akurat przekręcił Czesia. Albo jebiemy wszystkich równo, albo uznajemy, że taki jest poziom i trudno.
Po czystce wśród sędziów pewnie będzie trzeba jeszcze poczekać na jakąś poprawę.