Lysy napisał(a):

|
Błędy się zdarzają, ale żeby tyle w jednym meczu? Najwyraźniej ów pan nie dorósł by sędziować w najwyższej klasie rozgrywkowej. Szczerze powiedziawszy to mam go głęboko w d... niech szuka innego zawodu, nie interesuje mnie jego dalszy los. Zrobił nam czarny PR i nic tego nie zmieni.
|
Ile błędów? Nie wiecej niż w wielu innych meczach. Ale problemem tu jest to, że tu zdarzył się jeden bardzo kontrowersyjny. Do tego stronniczy komentatorzy którzy podsycają atmosfere.