Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#224
Stary 16.10.2011, 15:50
Lysy napisał(a):Wyświetl post
Błędy się zdarzają, ale żeby tyle w jednym meczu? Najwyraźniej ów pan nie dorósł by sędziować w najwyższej klasie rozgrywkowej. Szczerze powiedziawszy to mam go głęboko w d... niech szuka innego zawodu, nie interesuje mnie jego dalszy los. Zrobił nam czarny PR i nic tego nie zmieni.
Ile błędów? Nie wiecej niż w wielu innych meczach. Ale problemem tu jest to, że tu zdarzył się jeden bardzo kontrowersyjny. Do tego stronniczy komentatorzy którzy podsycają atmosfere.
Ostatnio edytowane przez crazykaro : 16.10.2011 o godz. 16:01.
Odpowiedz cytując