Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16974
Stary 16.10.2011, 13:45
Wszyscy straca punkty Ja tam na kalendarz nie patrze po tym co w tym sezonie odwala "czolowka ekstraklasy"
Wtopimy mecz? Spoko, Wisla Lech Slask czy inna Polonia tez wtopia Do tego sedziowie ostatnio zaczeli miec problemy ze wzrokiem wiec zapowiada sie jeszcze ciekawszy sezon kopania sie po czole

Wczoraj ogladajac mecz Polonii a potem Wisly normalnie sie przekrecilem ze smiechu Dzisiaj pewnie tez jakis wyczyn sedziowski mnie rozbawi...albo zasmuci


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując