Wszyscy straca punkty

Ja tam na kalendarz nie patrze po tym co w tym sezonie odwala "czolowka ekstraklasy"

Wtopimy mecz? Spoko, Wisla Lech Slask czy inna Polonia tez wtopia

Do tego sedziowie ostatnio zaczeli miec problemy ze wzrokiem wiec zapowiada sie jeszcze ciekawszy sezon kopania sie po czole
Wczoraj ogladajac mecz Polonii a potem Wisly normalnie sie przekrecilem ze smiechu

Dzisiaj pewnie tez jakis wyczyn sedziowski mnie rozbawi...albo zasmuci
