Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
lucas8
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16971
Stary 16.10.2011, 13:18
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Dzisiaj arcy ciekawy mecz w Chorzowie . Legia musi stracić punkty . Wygrana + w perspektywie zaległy mecz z Zagłębiem tak naprawde winduje ich na pierwsze miejsce w tabeli . Ruch nawet jeśli dzisiaj wygra i przeskoczy nas w tabeli nie stanowi dla nas takiego zagrożenie w perspektywie całego sezonu jak Legia .


Liga przypomina trochę poprzedni sezon , jeśli chodzi o ścisk w tabeli i wpadki faworytów . Może różnice pomiędzy czubem a końcem tabeli nie sa tak małe jak w poprzednim sezonie , ale wciąż nie mamy tak naprawde wykrystalizowanej czołówki , na dzień dzisiejszy stanowi ona 8 zespołów .
Legia ma przed sobą jeszcze mecz z Amicą, więc pkt siłą rzeczy straci
Odpowiedz cytując