|
Palikot sugeruje rząd fachowców, rząd się na niego nie zgadza w samym domyśle idea ta mówi że w przeszłości nie było , a obecnie nie ma w nim fachowców i aż mnie dziwi że taka retoryka nie została przez kompletnie nikogo zakwestionowana.
To ja się pytam kto niby powinien być ministrem w rządzie, kto ma dobre ustawy tworzyć jak nie fachowiec w danej dziedzinie?. Jeżeli premier na ministra nie wybiera najlepszego z możliwych specjalisty w danej branży to znaczy że jest bezwzględnym oszustem , człowiekiem działającym na szkodę swojego kraju. Powiem szczerze że poziom ogłupienia wśród polityków, mediów i wyborców zaczyna przerastać wszelkie możliwe granice
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej
|