Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16970
Stary 16.10.2011, 13:12
Kolejny raz zanosi się na to że nikt nie chce zostać MP A to co się dzieje pod względem sędziowania to jakaś paranoja totalna. Takich błędów to już dawno nie widziałem.
Poziom sportowy jak zwykle niski, chociaż jestem w lekkim szoku jak zobaczyłem mecz GKS - Śląsk i Buzałę który strzela 2 bramki. Chyba chłopak zrozumiał że w sytuacjach sam na sam to najprościej strzelić w górę, bo bramkarz w 99/100 przypadków się położy.
Odpowiedz cytując