|
Dudu-Chavez-Czekaj-Jovanović jeżeli myślicie że udało by się z tym składem w obronie zrobić kokosy to chwała wam za optymizm.Jeżeli chcemy myśleć o odzyskaniu tytułu mistrzowskiego i stworzeniu przeciętnej drużyny europejskiej to musimy się pozbyć 80% składu.Potrzeba Wisły na dzisiejszą chwile to 4 szybkich solidnych obrońców potrfiąch wprowadzić piłkę!!!
|