Wyświetl pojedynczy post
PODpalacz
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: fcM

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51573
Stary 16.10.2011, 12:46
Dudu-Chavez-Czekaj-Jovanović jeżeli myślicie że udało by się z tym składem w obronie zrobić kokosy to chwała wam za optymizm.Jeżeli chcemy myśleć o odzyskaniu tytułu mistrzowskiego i stworzeniu przeciętnej drużyny europejskiej to musimy się pozbyć 80% składu.Potrzeba Wisły na dzisiejszą chwile to 4 szybkich solidnych obrońców potrfiąch wprowadzić piłkę!!!

Odpowiedz cytując