|
Byłem wczoraj w sk ogarnąc tą kartke z loginem i hasłem. ten łysy ziomek co wpuszczał lud po kk powiedział mi ze nie potrzebuje tego teraz bo to bedzie potrzebne jak wprowadzą sprzedaż biletów przez internet.
na pytanie kiedy wprowadzą, odpowiedział ze "nie posiada takiej informacji"
Ponoć Ci co wyrabiają kk teraz (np wczoraj) nie dostają w ogóle tej kartki z loginem i hasłem.
Prawda to?
|