Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Semper Fidelis 1985
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2010
Skąd: 40km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7106
Stary 16.10.2011, 10:59
Byłem wczoraj w sk ogarnąc tą kartke z loginem i hasłem. ten łysy ziomek co wpuszczał lud po kk powiedział mi ze nie potrzebuje tego teraz bo to bedzie potrzebne jak wprowadzą sprzedaż biletów przez internet.
na pytanie kiedy wprowadzą, odpowiedział ze "nie posiada takiej informacji"

Ponoć Ci co wyrabiają kk teraz (np wczoraj) nie dostają w ogóle tej kartki z loginem i hasłem.
Prawda to?
Odpowiedz cytując