mitmichael napisał(a):

|
Kupic jakiegos prawego obronce i wtedy Jovanovicia z Chavezem do srodka i tyle. Nie wierze, ze nie bedzie wzmocnien w zimie
|
Wolę Jovanovicia na prawej, jest tam naprawdę dobry.
Czekaja mamy na środek, nie bójmy się.
Aktualnie to w obronie potrzebujemy najbardziej lewego obrońcy i dalej nie rozumiem jak można mieć problem ze sprowadzeniem Dudu z Widzewa, gdy sprowadziło się Jaliensa z AZ czy Ilieva z Partizana

Wyglądało by to wtedy Dudu-Chavez-Czekaj-Jovanović i jestem wielkim zwolennikiem takiego zestawienia tej formacji.
Edit: Dokładnie,
cfa 