Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51570
Stary 16.10.2011, 10:59
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Kupic jakiegos prawego obronce i wtedy Jovanovicia z Chavezem do srodka i tyle. Nie wierze, ze nie bedzie wzmocnien w zimie
Wolę Jovanovicia na prawej, jest tam naprawdę dobry.
Czekaja mamy na środek, nie bójmy się.
Aktualnie to w obronie potrzebujemy najbardziej lewego obrońcy i dalej nie rozumiem jak można mieć problem ze sprowadzeniem Dudu z Widzewa, gdy sprowadziło się Jaliensa z AZ czy Ilieva z Partizana
Wyglądało by to wtedy Dudu-Chavez-Czekaj-Jovanović i jestem wielkim zwolennikiem takiego zestawienia tej formacji.

Edit: Dokładnie, cfa
Ostatnio edytowane przez filemon : 16.10.2011 o godz. 11:30.
Odpowiedz cytując