Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 16.10.2011, 10:52
Smok napisał(a):Wyświetl post
karnego na Gargule NIE BYŁO - pokazała to dokładnie powtórka z kamery zabramkowej, gdzie widać było, jak obrońca Jagi najpierw szpicorem wybija piłkę, a dopiero potem wpada na jego nogę Garguła.
Ej, wszystko fajnie, tylko on nie dotknął piłki
Piłka była daleko za nim a Garguła obok niego gdy wchodził, dla mnie oczywisty karny.

Naprawdę mam nadzieję, że wydarzenia z końcówki meczu dadzą Maaskantowi do myślenia i przestaniemy bawić się w obronę bramki, a zaczniemy grać jak dawniej, ofensywnie. Para Genkow-Biton wygląda świetnie na papierze, wczoraj udowodniła to na boisku, nie wiem jak Maaskanta można lepiej przekonać.
Ostatnio edytowane przez filemon : 16.10.2011 o godz. 11:03.
Odpowiedz cytując