Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51569
Stary 16.10.2011, 10:27
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Kupic jakiegos prawego obronce i wtedy Jovanovicia z Chavezem do srodka i tyle. Nie wierze, ze nie bedzie wzmocnien w zimie
Mamy 24 zawodników w kadrze , jak dla mnie najpierw musimy kogoś sprzedać , aby dokonać nakichokolwiek wzmocnień . Budżet mamy ograniczony . Nikomu nie kończy się kontrakt w zimie . Valckx będzie się musiał nieźle nasilić , aby sprzedać kogoś spoza trzonu zespołu . Na wypożyczenie też niewielu zawodników się zgodzi , a i niewielu opłaca nam się wypożyczać . Dobry kontrakt też zawodnik sobie nie da przedwcześnie rozwiązać ( jak Lamey ) a i pytanie czy Holendrzy będą do tego dążyć ( coś w to watpię )
Ostatnio edytowane przez Karherop : 16.10.2011 o godz. 10:30.
Odpowiedz cytując