mitmichael napisał(a):

|
Kupic jakiegos prawego obronce i wtedy Jovanovicia z Chavezem do srodka i tyle. Nie wierze, ze nie bedzie wzmocnien w zimie
|
Mamy 24 zawodników w kadrze , jak dla mnie najpierw musimy kogoś sprzedać , aby dokonać nakichokolwiek wzmocnień . Budżet mamy ograniczony . Nikomu nie kończy się kontrakt w zimie . Valckx będzie się musiał nieźle nasilić , aby sprzedać kogoś spoza trzonu zespołu . Na wypożyczenie też niewielu zawodników się zgodzi , a i niewielu opłaca nam się wypożyczać . Dobry kontrakt też zawodnik sobie nie da przedwcześnie rozwiązać ( jak Lamey ) a i pytanie czy Holendrzy będą do tego dążyć ( coś w to watpię )