Wyświetl pojedynczy post
swój chłop
Member
 
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#198
Stary 16.10.2011, 10:15
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
kurva dajcie sobie siana już z tym faulem. .

Amen. Wygraliśmy 3-1. To nie nasza wina, że Jaga jest tak słaba psychicznie, że dała władować sobie jeszcze dwie bramy zamiast walczyć do końca o wygraną. Flamengista przypomniał już Ateny, dodam do tego Kasierskiego. I nie były to pierwsze lepsze mecze ligowe,w których niejednokrotnie też byliśmy pokrzywdzeni, tylko mecz o LM i kluczowy mecz o awans do ligi.
WISŁA ZAWSZE PANY
Odpowiedz cytując