Wyświetl pojedynczy post
dadek
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: K-ów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#193
Stary 16.10.2011, 09:48
Awe napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe czemu nikt prawie nikt nie wspomni o karnym na Gargule? Bo na ekstraklasa.tv nie pokazali?
A faul w polu karnym na mnie? Zostałem zahaczony, ale czy na tyle, aby to była "jedenastka"? Sędzia nie gwizdnął, czyli nie było - mówił o kontrowersjach sobotniego meczu Wisły z Jagiellonią, Łukasz Garguła.

z konkurencyjnego portalu.
Odpowiedz cytując