Wyświetl pojedynczy post
GaoFeng
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: Niemcy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51564
Stary 16.10.2011, 09:30
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Przecież Józwiak sam o tym wspominał. Stwierdził, że nie można liczyć na lojalność skauta bo on zaproponuję piłkarza tam gdzie dostanie więcej kasy. Dlatego u nich odbywa się to na zasadzie mają wyrobione kontakty z "tubylcami" ludźmi którzy znają się na danej lidze, oni dają im np sygnał że jest ciekawy zawodnik i Jóźwiak jedzie go oglądać. - Znajdź sobie ten wywiad!!!. Zresztą branie na testy piłkarzy od Dahana tylko utwierdzam mnie w tym że mają gówno nie skauting.
Co do Lecha nie znalazłem źródła w którym wypowiadał się o tym nawet Rutkowski
Tutaj jest coś napomomnianie.
http://www.weszlo.com/news/7132-Lech...rone_Barcelony
Masz panie.
http://legionisci.com/news/41381_Dla...2_skautow.html

Nawet nie wazne jak ten caly scouting w Legii dziala, wazne ze przynosi skutek: Maciej Rybus, Ariel Borysiuk, Artur Jedrzejczyk, Michal Zyro, Rafal Wolski,...
Odpowiedz cytując