|
W zimię napewno priorytet to przyjście środkowego obrońcy z prawdziwego zdarzenia - partnera dla Chaveza.
Zauważacie, że Osman wtedy się gubi jak ma koło siebie Jaliensa. Wczoraj jak już pod koniec były hurra ataki to Chavez zostawał na środku obrony praktycznie sam i radził sobie z dwoma napastnikami. Z Jaliensem się męczyli z jednym.
W zimię należy również poszukać jakiegoś defensywnego pomocnika, łącznika obrony z atakiem.
2 transfery w zupełności wystarczą.
|