prezes85 napisał(a):

|
Nawet jakby Jovanovic grał regularnie a nie bedzie: kontuzje plus Maaskant to brakuje 3 obrońców: Lewego i dwóch środkowych. To co aktualnie prazentują Jaliens i Lamey to nie gra obronna a Chavez się zagubił.
|
do Jovanovicia przyklejono łatkę kontuzjogennego , a to de fakto jego pierwsza kontuzja w Wiśle , nie przesadzajcie ludziska ... wcześniejsze zapalenie to przeciez totalny przypadek
mówisz że brakuje Maaskantowi środkowego obrońcy to ja się zapytam , po co w takim razie kibice skandują nazwisko Czekaja skoro nie widzą go tak na prawdę w składzie ?
o Chaveza jestem jakoś spokojny . Ma problemy , ale jest to wynikiem raz że ogromnej ilości gier , a dwa że odbija się na nim fatalna gra partnerów . W poprzedniej rundzie Chavez wielokrotnie ratował nam dupę , jako jedyny w obronie grał na solidnym poziomie .
Nie spodziewam sie aby w zimie odesłano z kwitkiem Lameya i Jaliensa . Obaj zostaną do końca sezonu . Z resztą patrząc na to jak szeroką mamy w tej chwili kadrę , ciężko spodziewać się wielu ruchów transferowych w zimie . W lecie może dojść do 6-7 zmian , jednak w zimie nie spodziewam się więcej niż 1-2 zmian w obu kierunkach . Kontrakty trzymają klub... Oczywiście jest opcja że np . rozwiązą kontakt z Lameyem , wypożyczą Jovanicia , skrócą wypożyczenie Diaza , sprzedadzą Jirsaka , Kirma czy Małeckiego ( to ostatnie najbardziej prawdopodobne ) . Jednak to grybanie jak na razie bardzo surrealistyczne .