Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6186
Stary 15.10.2011, 23:59
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Nie przesadzajmy z tym świetnie na tym wyjdą, Dzięki akademii mają "chujowych zawodników za pół darmo" w przeciwieństwie do nas, którzy będą chwaleni przez rodzimych dziennikarzy niezależnie od tego jak zagrają, bo "warto stawiać na nasze" .
Sprowadzamy od dawna obcokrajowców i na ilu zarobiliśmy, a na ilu straciliśmy? Skoro Wisła ma być przystankiem do lepszego klubu, to dlaczego Marcelo i Uche są jedynymi wyjątkami? Powiedzmy, że za niedługo Melikson, może Chavez. Nie liczę starszych, niezłych zawodników (Cleber, Pareiko). Niewypały z zagranicy (w ostatnich ośmiu latach): Ekwueme, Ouadja, Belotte, Edno, Omeonu, Vidlicka, Barreto, Varga, Thwaite, Chiacu, Radovanović, Cebanu, Dudu, Beto, Ba, Christow, Branco, Boukhari, Rios, Jovanić, Siwakow. Do tego wielu przeciętniaków, którzy mieli dobre momenty, ale też często słabe : Paulista, Singlar, Cikos, Jirsak, Kirm, Penksa, Hughes, Mijailović, Burns, Diaz, Paljić, Alvarez, Genkow. Takich na prawdę robiących różnicę było niewielu, bo kto? Uche, Marcelo, Cleber, teraz Melikson, czy Pareiko.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 16.10.2011 o godz. 00:27.
Odpowiedz cytując