Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6184
Stary 15.10.2011, 23:52
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
W tym sensie jest to dobry przykład, bo oni postawili na akademię i świetnie na tym wyjdą. W przeciwieństwie do nas. My wolimy mieć szesnastu obcokrajowców w składzie i ilu jest dobrych, którzy na prawdę robią różnicę? Niewielu, a takich, którzy klasą dorównują do Uche (oceniam tylko jego umiejętności), Marcelo, czy Clebera? Sprowadziliśmy mnóstwo obcokrajowców w ostatnich latach i mała część sprawdziła się. Może nie tędy droga?
Nie przesadzajmy z tym świetnie na tym wyjdą, Dzięki akademii mają "chujowych zawodników za pół darmo" w przeciwieństwie do nas, którzy będą chwaleni przez rodzimych dziennikarzy niezależnie od tego jak zagrają, bo "warto stawiać na nasze" .
Odpowiedz cytując