Temat
:
Boks na świecie
Wyświetl pojedynczy post
FanatycyWieliczka1906
Junior Member
Od: 07.2011
Skąd: os. Szymanowskiego poza kontrolą!
Offline
#
919
15.10.2011, 23:50
Kolejna bardzo dobra walka Artka! Przede wszystkim szacunek dla niego za pozdrowienia po walce! PDW!
FANATYCY
Wielickich ulic !
FanatycyWieliczka1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do FanatycyWieliczka1906
Znajdź inne posty napisane przez FanatycyWieliczka1906