willow napisał(a):

|
Problem w tym, że z lepszym przeciwnikiem 20 czy 30 minut "presji" i dobrej gry mogą nie wystarczyć.
|
Jak spojrzeć na tabelę, to poza Śląskiem graliśmy już z całą czołówką tabeli. I to z wszystkimi na wyjeździe. Może teraz będzie z górki?
