KOALIK napisał(a):

Tylko niech Czekaj dostaje najpierw szanse w PP i meczach takich jak z Podbeskidziem cz ŁKS-em. Po to, żeby go nie wrzucić na minę i od razu nie spalić.
A Legia to niestety bardzo słaby przykład. Oni mają akademię, my - nawet porządnego boiska treningowego.