Aleks, rozumiem Twoje zdenerwowanie. Masz rację, że pierwsza bramka dla nas po błędzie sędziego, chociaż z drugiej strony to skakać w piątce nie wolno?

Ale wygraliśmy z Wami 3-1, karny na Kupiszu (po powtórkach w Canal+ twierdzę, że Bunoza musnął piłkę, co widać w jednej z powtórek) równoważy karny na Gargule, dlatego daj sobie trochę luzu. Najlepiej walnij coś na smutek i przeczekaj rozgoryczenie, żebyś nie napisał za dużo złego. Taka moja rada, zechcesz to przemyślisz i dasz sobie dzisiaj siana, nie zechcesz nic nie poradzę. Też byłbym wk.u.rwiony...