Antystenes napisał(a):

|
Co ty chciałeś, żeby wszystkie transfery wypaliły? To czego dokonał Stan to mistrzostwo świata.
|
Ja pisałem kiedyś, że z Cikosa byłoby teraz dużo pożytku wszyscy po nim jechali, zdaje się że teraz wszyscy by byli zadowoleni jakby był w obronie Wisły.