westersyl napisał(a):

|
Niestety ale nie są to stoperzy na miarę takich jakich mieliśmy... Głowa i Marcelo czy nawet Cleber. Ewentualnie można wiązać jeszcze przyszłość z Jovanoviciem na tej pozycji, tylko wtedy już trzeba szukać prawego obrońcy. Trzeba co najmniej trzech defensorów w tym na pewno 2 do pierwsze 11. Cały czas patrzę przez pryzmat, że chcemy być europejskim średniakiem bo na polską ligę te kryteria mogą być trochę niższe.
|
Gdyby sadzał na ławce Głowackiego, Clebera albo Marcelo - OK.
Tyle, że Bunoza dziś zawalił karnego - ewidentnie. Upiekło nam się, wiadomo - Liczmański dzisiaj nie podjął zbyt wielu dobrych rozstrzygnięć, ale nie ma sensu udawać, że mamy jakieś pole manewru w obronie. Niestety, ale jeśli chcemy mieć pewną parę stoperów, to trzeba ją kupić/wypożyczyć/pozyskać za darmo. Na chwilę obecną nie mamy żadnego.