Wyświetl pojedynczy post
lorddavy
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6170
Stary 15.10.2011, 22:23
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
Maaskant - „Nie rozumiem tej krytyki. Nie mówię dlatego, żeby go bronić. Kew jest jednym z tych zawodników, który umie rozgrywać piłkę, który potrafi podejmować decyzje w trudnych momentach. Problem w tym, że nikt nie chce tego dostrzec”.
To wszystko racja, problem polega na tym, że gra zbyt daleko od napastnika i 18-letni junior grający 6 raz w ekstraklasie strzela gola bo Jaliens zamiast go zaatakować czeka po czym robi wślizg gdy już jest za późno. Do tego kiepsko u niego z przewidywaniem - podanie do Janki z połowy boiska a nasz obrońca stoi znów za daleko i nie daje sobie szansy na interwencję. Jednak w obecnej sytuacji nie ma nikogo, kto mógłby zagrać za niego. Ewentualnie Czekaj ale on musi dojść do formy po kontuzji. Poza tym problemem jest cała obrona a zwłaszcza jej boki. Występy Palijcia i Lameya to kompletna katastrofa.
Ostatnio edytowane przez lorddavy : 15.10.2011 o godz. 22:25.
Odpowiedz cytując