Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6168
Stary 15.10.2011, 22:14
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
Maaskant - „Nie rozumiem tej krytyki. Nie mówię dlatego, żeby go bronić. Kew jest jednym z tych zawodników, który umie rozgrywać piłkę, który potrafi podejmować decyzje w trudnych momentach. Problem w tym, że nikt nie chce tego dostrzec”.
Na pewno ma trochę racji, bo Jaliens z pośród tych zawodników, którymi dysponujemy jako tako ma pojęcie o takich sprawach jak dyrygowanie obroną, potrafi też podać i nie kopię często po autach.
Bunoza to piłkarz który potrafi wyrządzić sobie poważną krzywdę bez przeciwnika, a Chavez... nie potrafi grac nogami do tego jak przyjechał rosły czarny napastnik z głową w szyi to pokazał że wcale nie jest tak silny jak wszyscy go malowali.

Niestety ale nie są to stoperzy na miarę takich jakich mieliśmy... Głowa i Marcelo czy nawet Cleber. Ewentualnie można wiązać jeszcze przyszłość z Jovanoviciem na tej pozycji, tylko wtedy już trzeba szukać prawego obrońcy. Trzeba co najmniej trzech defensorów w tym na pewno 2 do pierwsze 11. Cały czas patrzę przez pryzmat, że chcemy być europejskim średniakiem bo na polską ligę te kryteria mogą być trochę niższe.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 15.10.2011 o godz. 22:18.
Odpowiedz cytując