Wyświetl pojedynczy post
Ivory1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Manorshithole

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 15.10.2011, 21:06
Opinia z trybun wiec moze troszke nieobiektywna...I polowa nawet nawet fajne akcje Wisla grala do przodu, wygladalo to jakos tylko szkoda nie wykorzystanych sytuacji a bylo ich pare. Natomiast II polowa i gra do pierwszej odrobionej bramki wola o pomste do nieba. Wisla grala tfu! stala, podawali sobie tylko pomoc-obrona i tak w kolko, lekcewazace zagrania Jaliensa Dretwota-wolnota Lameya bije po oczach ! Ci zawodnicy to jest zwykly sabotaz. Pierwsza bramka strzelona w sumie przy duzej dozie szczescia, natomiast cieszy ze poszli za ciosem i strzelili kolejne bramki.
Odpowiedz cytując