Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 15.10.2011, 20:48
Antystenes napisał(a):Wyświetl post
-----------Biton---------------
---------Genkov--------------
---Iliev - Melikson - Mały---
------Nunez-Sobol-----------
--Paljić--Chavez-Jova--
Parafrazując Wójcika: "gramy bez bramkarza, k***a"


wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ke?

10 znaków.
Nie Ke? Tylko tak uważam że jego proporcje względem obrona-atak to 60-40. CZy Jirsak jest pod grą, nie schowany, przyczajony. Jakbym miał jedną rzecz najlepszą (równą) u niego wytypować to odbior piłki. Bo to że raz na 5 meczy da dobrą piłkę do przodu nie czyni z niego ofensywnego pomocnika. Już sam fakt że Jirsak pierwotnie miał być jako ten drugi na pozycji Nuneza mówi że nie był w klubie szykowany jako ofensywny.
Ostatnio edytowane przez Baala : 15.10.2011 o godz. 20:54.
Odpowiedz cytując