Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#130
Stary 15.10.2011, 20:40
Jagiellonia byla 3 razy lepsza od Wisły w tym meczu . Jak dla mnie karnego na Kupiszu nie bylo , ale gol na 1-1 juz wydrukował nam Lyczmański . Co do Jirsaka to tak tragicznie nie zagral bo obie 100% sytuacje z pierwszej polowy meczu czyli strzal po ktorym Biton dobijal nad poprzeczke i asysta do Nuneza ktory mial patelnie a nie trafil w bramke. Fatalny byl Paljic ,80% podan przy wyprowadzaniu pilki niecelnych + akcja z 30 sekundy gdzie podal na sam na sam Jadze. Jaliens stracil pilke i padl gol dla Jagi to juz szkoda slow..Lamey jest tak wolny ,że oddanie Cikosa i wziecie jego to totalne nieporozumienie. Bunoza gral poprawnie ,ale szkoda ze sie polamal znow. Kirm byl tragiczny przez 89 minut meczu Dobre wejscie Genkova i Garguly ,ktory zagral najlepsze..15 minut w swojej karierze w Wiśle
Trenera mamy marnego ,dzis Michniewicz go zjadl taktycznie jak świeżaka.
Niech jak najszybciej wracaja Jovanovic, Sobol ,Małecki i szczególnie Melikson ,bo chwilami jest tragedia
Odpowiedz cytując