Wyświetl pojedynczy post
Jacko_1
Member
 
Od: 07.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 15.10.2011, 20:37. Do czego to już doszło?
Zwycięstwa nas nie cieszą. Ciekaw jestem wpisów, po przegranej.
Kibice? Nie sami znawcy, trenerzy światowej klasy i stratedzy ze sztabu Barcelony...
Pozdrawiam.
Odpowiedz cytując