Temat
:
[10 kolejka] Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok - 15 października, sobota 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Jacko_1
Member
Od: 07.2003
Skąd: Kraków
Offline
#
128
15.10.2011, 20:37. Do czego to już doszło?
Zwycięstwa nas nie cieszą. Ciekaw jestem wpisów, po przegranej.
Kibice? Nie sami znawcy, trenerzy światowej klasy i stratedzy ze sztabu Barcelony...
Pozdrawiam.
Jacko_1
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jacko_1
Znajdź inne posty napisane przez Jacko_1