Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 15.10.2011, 20:08
Tak jak wielu innych ja nie widze innej opcji - 4-4-2 z Genkovem i Bitonem w ataku bo dopiero jak razem wystepuja to cos zaczynamy grac. Nie nawidze taktyki 4-3-3 i 4-2-3-1. Akurat mam takiego pecha, ze podobnie gra i Wisla i Arsenal, ktoremu tez kibicuje.
Odpowiedz cytując