|
Tak jak wielu innych ja nie widze innej opcji - 4-4-2 z Genkovem i Bitonem w ataku bo dopiero jak razem wystepuja to cos zaczynamy grac. Nie nawidze taktyki 4-3-3 i 4-2-3-1. Akurat mam takiego pecha, ze podobnie gra i Wisla i Arsenal, ktoremu tez kibicuje.
|