O Bunozie:
Obrońca tak nieszczęśliwie upadł na murawę, że uszkodził sobie nogę. Z podejrzeniem złamania został odwieziony do szpitala.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...strzow_polski/
Oby to nie było nic poważnego, ale obawiam się najgorszego bo on strasznie kruchy jest, taka prawda.