Wyświetl pojedynczy post
Ventigo
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: Królewskie Stołeczne Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15014
Stary 15.10.2011, 19:49
O Bunozie:

Obrońca tak nieszczęśliwie upadł na murawę, że uszkodził sobie nogę. Z podejrzeniem złamania został odwieziony do szpitala.

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...strzow_polski/

Oby to nie było nic poważnego, ale obawiam się najgorszego bo on strasznie kruchy jest, taka prawda.
Odpowiedz cytując