Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6156
Stary 15.10.2011, 19:34
Wisła pod wodza Maaskanta nie ma jakiegokolwiek stylu .Michniewicz zjadl taktycznie Maaskanta.Predzej czy pozniej nas ktos upokorzy i obnazy brak jakiegokolwiek pomyslu na gre. Pewnie jak to bedzie Fulham to i tak to kazdy przelknie. Kolejny mecz w ktorym Wisla mimo ze gra u siebie zostala calkowicie zdominowana ,wstyd..
Odpowiedz cytując