Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 15.10.2011, 19:25
Jaga juz w 30 sekundzie stworzyla setke i od tego momentu byla lepsza az do wiadomej 79 minuty - ciekaw jestem czy byl na stadionie ktos oprocz sedziego i jego asystenta kto nie widzial faulu na bramkarzu ? W naszych szeregach oprocz Lyczmanskiego (man of the match) podobalo mi sie gra Garguły.

A tak w ogole to gdyby nie ten bląd sędziego to nie byloby o czym pisać po tym spotkaniu - przecież wszystko już zostało powiedziane po naszych poprzednich meczach, a dzisiaj gralismy tradycyjną maskaantową pytę.
Frekwencja mówi wszystko.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując