Temat
:
[10 kolejka] Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok - 15 października, sobota 18:00
Wyświetl pojedynczy post
lucas8
Senior Member
Od: 07.2011
Offline
#
93
15.10.2011, 19:03
Szybki odbiór piłki kuleje niesamowicie w całym zespole. Zauważyłem taki paradoks, że im więcej naszych zawodników broni tym popełniamy większe błędy w obronie.
Na plus wejście Garguły. Chcę to potrafi.
lucas8
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez lucas8