Wyświetl pojedynczy post
stalsanok1946
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Dom

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51557
Stary 15.10.2011, 17:58
Teraz wytłumaczcie mi gdzie są Ci zwolennicy antytransferów które nie doszły do realizacji bo zawodnicy byli słabi, okaleczeni i Bóg wie co jeszcze? Pierwszy z brzegu, Wawrzyniak, byłby 3 razy lepszy niż Diaz i 2 razy lepszy niż Paljic. Kolejny zawodnik, Wasilewski. Żelazny, solidny, dobrze grający głową, kibice "woleli" Lamey'a. Już od dawna jak widzę płacz na forum i wielki profesjonalizm znawców piłki to śmieje się jak koń. Lecicie po nazwiskach, a co to oznacza? Jak nazwisko nie pasuje to i zawodnik nie pasuje hehe
Lepiej zapobiegać niż leczyć
Odpowiedz cytując