Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
LanceTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7104
Stary 15.10.2011, 15:01
Xavy napisał(a):Wyświetl post
Zmieniło się coś od ubiegłego sezonu w kwestii pilnowania miejsca nabitego na bilet w młynie czy można wszędzie zajmować miejsce
Nic się nie zmieniło. Każdy stoi gdzie chce.
Odpowiedz cytując