Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Xavy
Junior Member
Od: 05.2011
Offline
#
7103
15.10.2011, 14:55
Zmieniło się coś od ubiegłego sezonu w kwestii pilnowania miejsca nabitego na bilet w młynie czy można wszędzie zajmować miejsce
Xavy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Xavy
Znajdź inne posty napisane przez Xavy