Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Alexander94
Senior Member
Od: 11.2005
Offline
#
7099
15.10.2011, 14:17
Bardziej miałem na myśli odebranie karnetu.
Jest to oczywiście karnet nieulgowy, a kolega na 25+ raczej nie wygląda.
Dzięki za odpowiedzi.
,,Tylko najwięksi potrafią wyrzec się zemsty"
Alexander94
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Alexander94
Znajdź inne posty napisane przez Alexander94