Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Alexander94
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7099
Stary 15.10.2011, 14:17
Bardziej miałem na myśli odebranie karnetu.
Jest to oczywiście karnet nieulgowy, a kolega na 25+ raczej nie wygląda.
Dzięki za odpowiedzi.
,,Tylko najwięksi potrafią wyrzec się zemsty"
Odpowiedz cytując