Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
tomo
Senior Member
Od: 12.2003
Offline
#
7097
15.10.2011, 14:16
Po prostu nie wejdzie ten ktoś na ten karnet i tyle.
Co do biletów, kolejek nie ma w kasach i założę się że powtórzy się sytuacja z Ruchu kiedy to mecz się zaczynał a kolejka po bilety zakręcała się parokrotnie przy ogrodzeniach od parku Jordana.
tomo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tomo
Znajdź inne posty napisane przez tomo